katastr AT fsv.cvut.cz
Předmět: Katastr nemovitosti a DTM
List archive
- From: Petra Honáková <petra.honakova AT gmail.com>
- To: Katastr nemovitosti <katastr AT fsv.cvut.cz>
- Subject: Re: [Katastr] dělení pozemků
- Date: Thu, 30 Jan 2014 18:58:04 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/katastr>
- List-id: Katastr nemovitosti <katastr.fsv.cvut.cz>
Dobrý den,
Váą dotaz č. 1 - jsem tu vznáąel během ledna asi 3x. Výsledek zatím ľádný.:-( Mezitím se na mě obrátilo uľ daląích 5 zákazníků, kteří by chtěli vyuľít tento druh rozdělení pozemku. V současné době jsme dali jedno takové to podaní na KÚ a čekáme jak dopadneJ Kdyľ tak dám vědět.
Váą dotaz č.2 myslím si, ľe povinnost zaměřit vąechno co vidím není a ani Vás k tomu nemůľe nikdo nutit.
Jeątě mám několik poznatků k potvrzování GP po 1.1.2014. Kupodivu tu elektronickou verzi jsme nakonec přeľili dobře J. Dokonce jsem přeľili i upgrade softwarů, které pouľíváme J. Nicméně některé nedostatky komplikují ľivot:
1. Narazili jsme na problém s uváděním 9-ti místních čísel ve výpočtech. Nevím který b…c to vymyslel, ale podle mě je daleko lepąí uvádět vąude ve výpočtech i seznamech souřadnic plná 15-ti místná čísla s kódem FSÚ. V případě řeąení GP na styku kú (například obvod KPU je lahůdka), nejsou 9-ti místná čísla vůbec jednoznačná.
2. Teď nám někdo vytkl z KÚ verzi pdf s GP. Prý má být 1.7! My zatím umíme jen 1.6. Podle mě je snad jedno jaká verze pdf to je hlavně, ľe do toho jde dát el.podpis.
3. ©rafování budov no to je fakt nepřehlednej voprus. Jeątě kdyby byla moľná barevná světle (červená) lemovka. Ta vypadá podstatně líp a přehledněji.
4. Políčko mapový list – ľhavý kandidát na zruąení J
Přeji mnoho zdaru při tvorbě GPJ
Jiří Blábol
- [Katastr] dělení pozemků, bartekj1, 01/30/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Jiří Blábol, 01/30/2014
- Re: [Katastr] dělení pozemků, Petra Honáková, 01/30/2014
- Re: [Katastr] - číslování bodů ve výpočtech, Votoček Michal, 01/30/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Jindřich Panzner, 01/31/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Jiri.Merta, 01/31/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Jiří Blábol, 01/31/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Marek Hašpl, 01/31/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Jiri.Merta, 01/31/2014
- Re: [Katastr] dělení pozemků, Jan Šafář, 01/30/2014
- RE: [Katastr] dělení pozemků, Jiří Blábol, 01/30/2014
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.