freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Jiří Cajthaml <jiri.cajthaml AT fsv.cvut.cz>
- To: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Cc: "MICHÁLEK Jan Mgr." <Michalek.Jan AT uhul.cz>
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U
- Date: Tue, 22 Nov 2011 10:12:23 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
To bude asi preklep, UTM je bud N (severni polokoule) nebo S (jizni polokoule), CR se nachazi temer cela v pasu 33N a u nas vojaci pouzivaji opravdu UTM na WGS84, cajdy Dne 22.11.2011 9:42, MICHÁLEK Jan Mgr. napsal(a): Ahojte,
mam problém, potřebuju převést do křováka souřadnice v UTM
33U, na spatialref.org nemůľu UTM s touhle zónou najít, je
tam jen 33N, navíc mi není uplně jasný, jakej elipsoid,
WGS84?? Prosím poraďte. Jo, je to pro vojáky.
Dík
Je.
_______________________________________________ FreeGeoCZ mailing list FreeGeoCZ AT fsv.cvut.cz http://mailman.fsv.cvut.cz/mailman/listinfo/freegeocz |
- [FreeGeoCZ] UTM 33U, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/22/2011
- Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U, Jiří Cajthaml, 11/22/2011
- Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U, Jiří Cajthaml, 11/22/2011
- RE: [FreeGeoCZ] UTM 33U, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/22/2011
- Message not available
- Message not available
- RE: [FreeGeoCZ] UTM 33U, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/22/2011
- Message not available
- Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U, Jiří Cajthaml, 11/22/2011
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.