freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: MICHÁLEK Jan Mgr. <Michalek.Jan AT uhul.cz>
- To: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: [FreeGeoCZ] UTM 33U
- Date: Tue, 22 Nov 2011 09:42:49 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Ahojte, mam problém,
potřebuju převést do křováka souřadnice v UTM 33U, na spatialref.org nemůľu UTM
s touhle zónou najít, je tam jen 33N, navíc mi není uplně jasný, jakej elipsoid,
WGS84?? Prosím poraďte. Jo, je to pro vojáky.
Dík
Je.
- [FreeGeoCZ] UTM 33U, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/22/2011
- Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U, Jiří Cajthaml, 11/22/2011
- Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U, Jiří Cajthaml, 11/22/2011
- RE: [FreeGeoCZ] UTM 33U, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/22/2011
- Message not available
- Message not available
- RE: [FreeGeoCZ] UTM 33U, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/22/2011
- Message not available
- Re: [FreeGeoCZ] UTM 33U, Jiří Cajthaml, 11/22/2011
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.