freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: "Jan Jezek" <h.jezek AT centrum.cz>
- To: unlisted-recipients:; (no To-header on input)
- Cc: <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp
- Date: Fri, 03 Apr 2009 12:19:52 +0200
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Ahoj,
>
>Take jsem zkousel pouzit pri transformaci grid
>(http://grass.fsv.cvut.cz/gwiki/S-JTSK-Grid), ale zatimco cs2cs funguje
>spravne s "+proj=krovak +ellps=bessel +nadgrids=czech", tak gdalwarp mi
>vysledek hazel zase nekam do more a fungovalo to jen s "+proj=krovak
>+lat_0=49.5 +lon_0=24.83333333333333 +alpha=0 +k=0.9999 +x_0=0 +y_0=0
>+ellps=bessel +towgs84=570.8,85.7,462.8,4.998,1.587,5.261,3.56 +units=m
>+nadgrids=czech +no_defs". Jenom si nejsem jistej, zda se v tomto pripade
>grid pouziva spravne.
>
Grid ma obdobnou funkci jako +towgs84=..., takze bych rekl, ze v tomto
pripade spravne pouzit nebude (grid bude mozna fungovat bez toho parametru
+towgs84). Pokud staci presnost cca 1 metr tak +towgs84=... staci, ale
problem je asi jinde.
S pozdravem,
Honza Jezek.
- [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Michal, 04/02/2009
- RE: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Štěpán Kafka, 04/02/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Michal, 04/02/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Klokan Petr Přidal, 04/03/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Michal, 04/03/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Jan Jezek, 04/03/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Michal, 04/03/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Klokan Petr Přidal, 04/03/2009
- Re: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Michal, 04/02/2009
- RE: [FreeGeoCZ] Konverze z S-JTSK pomoci gdalwarp, Štěpán Kafka, 04/02/2009
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.