Skip to Content.
Sympa Menu

katastr - [Katastr] Zaměření přístavby

katastr AT fsv.cvut.cz

Předmět: Katastr nemovitosti a DTM

List archive

[Katastr] Zaměření přístavby


Chronological Podle vláken 
  • From: Ing. Jaromír Zábranský <j.zabransky AT email.cz>
  • To: katastr AT fsv.cvut.cz
  • Subject: [Katastr] Zaměření přístavby
  • Date: Sat, 16 Apr 2011 07:49:58 +0200 (CEST)
  • Domainkey-signature: a=rsa-sha1; q=dns; c=nofws; s=beta; d=email.cz; h=To:Date:Reply-To:From:Received:Subject:Content-Type:Mime-Version:Message-Id:X-Country:X-Abuse:X-Seznam-User; b=CG1dQro2kSkl9y+jwQtRT7Uaz5PmeIT1b01trgnb85EzkCfqcQn4KWIo3T4GUPEPz EwnhFnp2UDCGITl0KXvVhGoqv3iDbhV89WeuMheAjgkJtpupZUJvL5h3K/63lMWvo22 LRqykbGKpowQDEHIwZ/Uc+FQFAWyYCZPkmw40Wc=
  • List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/katastr>
  • List-id: Katastr nemovitosti <katastr.fsv.cvut.cz>

Dobrý den,
prosím o názory k následující situaci.
Zaměřuji obdélníkovou přístavbu k původní stodole, jejíľ zeď tvoří hranici pozemku. Přístavba leľí na cizím pozemku.
GPU stodoly je dáno jejích zobrazením v analogové mapě v systému SK (původní výsledky zeměměř. činnosti nejsou).
Jde mi o to, jaký kod kvality budou mít body napojení přístavby na zeď stodoly. Jestli dobře chápu vyhláąku, tak se kvalita bodu napojení změny odvozuje od bodů navazujících. (v tomto případě to jsou rohy stodoly, dané zobrazením v mapě 1:2880, coľ odpovídá kvalitě bodu 8). Z toho mi vychází, ľe rohy přístavby v mistě napojení na zeď stodoly budu mít taky kod kvality 8. Je to správná úvaha? Přístavbu jsem označil novým parcelním číslem a vypočítal výměru, ze souřadnic bodů  určených s přesností do 0.14cm. Kod určení výměry parcely přístavby mi vychází 2. Je to správně?
Je jedinou cestou jak, změnit  (upřesnit) kod kvality bodů (rohy stodoly, rohy přístavby v místě napojení na zeď stodoly) cesta GP na upřesnění hranice  + souhlasné prohláąení sousedů.
Předem děkuji za názory.
J. Zábranský
j.zabransky AT email.cz


  • [Katastr] Zaměření přístavby, Ing . Jaromír Zábranský, 04/16/2011

Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.

Top of Page