freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Jachym Cepicky <jachym.cepicky AT gmail.com>
- To: FreeGeoCZ <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: [FreeGeoCZ] gdalwarp stavkuje asi na dateline
- Date: Tue, 27 Feb 2018 10:46:05 +0000
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Ahoj,
zkoužím warpovat data z Arcticdem zdroje, kolem dateline
$ tar xzf 56_26_1_1_5m_v2.0.tar.gz
$ ls
...
56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem.tif
...
$ gdalinfo 56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem.tif
...
Upper Left (-1500000.000, 1550000.000) (179d 3'38.91"E, 70d16'39.53"N)
Lower Left (-1500000.000, 1500000.000) (180d 0' 0.00"W, 70d35'51.24"N)
Upper Right (-1450000.000, 1550000.000) (178d 5'27.05"E, 70d35'13.15"N)
Lower Right (-1450000.000, 1500000.000) (179d 1'44.32"E, 70d54'44.94"N)
....
Chci to přetransformovat do wgs84, používám snad všechny triky které jsem našel, ale gdalwarp prostě zůstane viset
gdalwarp -wo SOURCE_EXTRA=1000 -wo SAMPLE_STEPS=100 -wo SAMPLE_GRID=YES -co COMPRESS=DEFLATE -co BIGTIFF=YES -s_srs +init=epsg:3411 -t_srs "+proj=longlat +datum=WGS84 +over +no_defs" 56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem.tif 56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem-warped.tif
Creating output file that is 8009770P x 14124L.
Processing input file 56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem.tif.
Using internal nodata values (e.g. -9999) for image 56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem.tif.
Copying nodata values from source 56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem.tif to destination56_26_1_1_5m_v2.0_reg_dem-warped.tif.
0.
Zůstane viset na 0% a dál se ani nehne. Do cílového souboru i něco zapíše, ale je to jenom pár mega. Nemá s tím někdo zkušenosti? Dateline je jediné, co mě napadá.
Dík
J
- [FreeGeoCZ] gdalwarp stavkuje asi na dateline, Jachym Cepicky, 02/27/2018
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.