freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Ha Noj <ehanoj AT gmail.com>
- To: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] Seznam vrchol v ČR - lze získat z OSM?
- Date: Sat, 20 Feb 2016 23:48:53 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
> Myslel jsem, že to vezmu přímo z Openstreetmap, ale narazil jsem -
shapefile data z Geofabrik tyto informace neobsahují (points.shp,
places.shp). Moje vextrahovaná spatialite DB přímo z OSM dat toto
obsahuje, jenže to vypadá takto:
*** nějak takto?
http://www.overpass-api.de/api/interpreter?data="node["natural"~"peak"](48,12.5,51.1,18.5);out meta;
*** nějak takto?
http://www.overpass-api.de/api/interpreter?data="node["natural"~"peak"](48,12.5,51.1,18.5);out meta;
ahoj Dan Barta
- [FreeGeoCZ] Seznam vrchol v ČR - lze získat z OSM?, Jan Helebrant, 02/20/2016
- Re: [FreeGeoCZ] Seznam vrchol v ČR - lze získat z OSM?, Ha Noj, 02/20/2016
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.