freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Jachym Cepicky <jachym.cepicky AT gmail.com>
- To: FreeGeoCZ <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: [FreeGeoCZ] cuzk wmts
- Date: Fri, 08 Mar 2013 13:11:58 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Ahoj,
podařilo se někomu zobrazit WMTS ortofoto z CUZK v "projekci" 900913?
Já se za nic nemůžu trefit do pozice mapy viz obrázek:
https://www.box.com/s/gt7y1de2itv4s76jbfba
Předpokládám, že rozlišení dlaždic je 90.71 DPI
Podkladová mapa: OpenLayers.Layer.OSM
Orotofoto z CUZK: OpenLayers.Layer.WMTS s údaji z
http://geoportal.cuzk.cz/WMTS_ORTOFOTO/WMTService.aspx?service=WMTS&request=GetCapabilities
Někdo nějaký tip? Funkční příklad? 102067 chodí dobře, alespoň pokud
můžu soudit
Jáchym
--
Jachym Cepicky
Help Service - Remote Sensing s.r.o.
jachym.cepicky AT gmail.com
HS-RS: jachym AT hsrs.cz http://bnhelp.cz
http://les-ejk.cz
Attachment:
signature.asc
Description: OpenPGP digital signature
- [FreeGeoCZ] cuzk wmts, Jachym Cepicky, 03/08/2013
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.