freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Leknín Řepánek <godzilalalala AT gmail.com>
- To: freegeocz AT fsv.cvut.cz
- Subject: [FreeGeoCZ] Transformace v POSTGIS a transformační klíče
- Date: Sat, 22 Dec 2012 15:26:52 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Ahojte
Mám následující problém. Dělam něco nad slovenskem a mam data v JTSK. Na
slovensku jsme ale nenašli vhodný ortofoto na wms a tak chceme použít
gůglí orto a musim to tudíž narvat do 900913.
V Česku mam přidaný do definice SRS v spatial_ref_sys takový to
to_wgs.... Na slovensku to ale nesedí, tam to musim mít jináč. No, je
způsob, jak tomu ST_Transform vnutit ten transformační klíč? Nebo musim
upravit v spatial_ref_sys stávající 2O65, případně přidat nějaký nový,
vlastní SRID?
Tohle řešení je totiž pěkně nesystémový a já si v tom nejsem schopnej
udržet takovej ordnunk, abych si mohl dovolit "prasit".
Je;
- [FreeGeoCZ] Transformace v POSTGIS a transformační klíče, Leknín Řepánek, 12/22/2012
- Re: [FreeGeoCZ] Transformace v POSTGIS a transformační klíče, Ivan Minčík, 12/22/2012
- Re: [FreeGeoCZ] Transformace v POSTGIS a transformační klíče, Leknín Řepánek, 12/22/2012
- Re: [FreeGeoCZ] Transformace v POSTGIS a transformační klíče, Ivan Minčík, 12/22/2012
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.