freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Pavel Vranka <vranka AT seznam.cz>
- To: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] Příliš členitý polygon v ESRI shapefile
- Date: Tue, 14 Feb 2012 18:00:11 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Nezkouąel jsi to naimportovat do PostGISu? Kdyľ mi to poąleą, tak to můľu zkusit otevřít a nějak zgeneralizovat v ArcGISu. Pavel Vranka Dne 14.2.2012 14:43, MICHÁLEK Jan Mgr. napsal(a): Ahojte,
mám následující problém
V
jedné vrstvě (ohroľení vodní erozí, pravděpodobně dělané z
DEM) jsou některé polygony přílią členité, na to, aby to
načetl běľnej desktop. GM načte jen něco. Qgis spadl. Grass
6.4 v.in.ogr vypsal jakési výhruľné cosi a nějka se mi to
nedaří zobrazit. Je na to, prosím, nějaká, snadno
pouľitelná, finta. Udělal bych intersekt s nějakým gridem,
ale nedaří se mi to vodevřít.
Díky
Je.
_______________________________________________ FreeGeoCZ mailing list FreeGeoCZ AT fsv.cvut.cz http://mailman.fsv.cvut.cz/mailman/listinfo/freegeocz |
- [FreeGeoCZ] Příliš členitý polygon v ESRI shapefile, MICHÁLEK Jan Mgr ., 02/14/2012
- Re: [FreeGeoCZ] Příliš členitý polygon v ESRI shapefile, Pavel Vranka, 02/14/2012
- RE: [FreeGeoCZ] Příliš členitý polygon v ESRI shapefile, MICHÁLEK Jan Mgr ., 02/21/2012
- Re: [FreeGeoCZ] Příliš členitý polygon v ESRI shapefile, Pavel Vranka, 02/14/2012
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.