freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: MICHÁLEK Jan Mgr. <Michalek.Jan AT uhul.cz>
- To: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: [FreeGeoCZ] Export do SHP z Qgisu
- Date: Mon, 9 Nov 2009 07:29:53 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Prosím o radu,
myslím, ľe je to trivka, takľe pokud někdo víte, co přesně dělám blbě, prosím
poraďte. Pokud to obnáąí nějaký lovení, laborování ap. tak to nechejte plavat,
pořeąím to přez jinej prgrm.
Kdyľ exportuju z
Qgisu do shp-křováka (původní vrstva je v křovákovi a je to grassovskej formát),
tak se mi výslednej feature pootočí o cca 30° po směru hodinovejch ručiček.
Netuąíte čím by to mohlo být??
Kdyľ exportuju shp
přímo z GRASSU (64 pod osgeo4w), tak se mi to uloľí bez atributové tabulky (dbf
tam je, ale prázdné), netuąíte někdo, co dělám blbě, jsou to moje voląový
pracky, nebo jsem někde stihnul nakopnout dbf driver??
Myslím, si, ľe je to
v obou případech nějaká kravina (ale právě ty se nejblbějc hledaj), budu vděčnej
za jakoukoliv radu k věci.
Jelen
__________ Informace od ESET NOD32 Antivirus, verze databaze 4586 (20091108) __________
Tuto zpravu proveril ESET NOD32 Antivirus.
http://www.eset.cz
- [FreeGeoCZ] Export do SHP z Qgisu, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/09/2009
- RE: [FreeGeoCZ] Export do SHP z Qgisu, MICHÁLEK Jan Mgr ., 11/09/2009
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.