freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: Jachym Cepicky <jachym.cepicky AT gmail.com>
- To: Jiří Mašek <jmasek AT atlas.cz>
- Cc: freegeocz AT fsv.cvut.cz
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] problem s Grassem 6.3.0
- Date: Wed, 04 Mar 2009 06:52:44 +0100
- Domainkey-signature: a=rsa-sha1; c=nofws; d=gmail.com; s=gamma; h=subject:from:to:cc:in-reply-to:references:content-type:date :message-id:mime-version:x-mailer:content-transfer-encoding; b=GKrE+jMpXX24T+ddS6CKdE6JIQujwQXXFLwJ+c7xoOeDW8IqXKfNKwJtmIxmq7XJzH AVDDmLSYRXOjxnHJZVXx98iEX4EtjDrZUZBdpNfz1YibxT24CbwOV2kf0QyRPfDZH58L hEz/bKKQaGVrMtFPf9QTZGm9ICNLnG9W52iyc=
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
zdravím
Jiří Mašek píše v St 04. 03. 2009 v 01:26 +0100:
> pomoci v.surf.rst interpoluji vrstevnice z vektoru
>
> to se provede, problem je v tom, ze ve vsech rastrech mam celistvou
> plochu - cernou, zelenou, .... nekde musi byt nejaka bota, se kterou
> se uz tyden morim... pod win, pod suse, na jednom pc, na jinem pc...
> stale stejny vysledek
>
tak to asi nebude chyba grassu ... jak spouštíte ten v.surf.rst ?
j
--
Jachym Cepicky
e-mail: jachym.cepicky gmail com
URL: http://les-ejk.cz
GPG: http://les-ejk.cz/pgp/JachymCepicky.pgp
- [FreeGeoCZ] problem s Grassem 6.3.0, Jiří Mašek, 03/04/2009
- Re: [FreeGeoCZ] problem s Grassem 6.3.0, Jachym Cepicky, 03/04/2009
- Re: [FreeGeoCZ] problem s Grassem 6.3.0, Jan Trochta, 03/04/2009
- Re: [FreeGeoCZ] problem s Grassem 6.3.0, Jachym Cepicky, 03/04/2009
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.