freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: karpi <karpi.lists AT email.cz>
- To: freegeocz AT fsv.cvut.cz
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM
- Date: Mon, 28 Jan 2008 22:41:23 +0100
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
...proc ne:
-t_srs epsg:32634
..to taky nefunguje ?
28/01/08 22:06, ivan.mincik AT gmail.com napsal(a):
> Dobry den,
>
> skusal som transformovat statnu hranicu SR z JTSK do UTM pas 34 pomocou
>
> ogr2ogr -s_srs krovak.prf -t_srs '+proj=tmerc +lat_0=0 +lon_0=21
> +x_0=4500000
> +ellps=WGS84 +datum=WGS84 +units=m +k=0.9996 +no_defs' -f "ESRI Shapefile"
> vystup_UTM vstup_JTSK.shp
>
> vysledny utvar je tvarom identicky originalu JTSK ale je mierne cely
> natoceny
> (asi o 5 stupnov). kde mozem robit chybu?
>
> UTM potrebujem pre rovinne zobrazenie udajov nameranych pomocou GPS.
>
> dakujem ivan
>
>
> _______________________________________________
> FreeGeoCZ mailing list
> FreeGeoCZ AT fsv.cvut.cz
> http://mailman.fsv.cvut.cz/mailman/listinfo/freegeocz
- [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/28/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, karpi, 01/28/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/28/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, karpi, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, karpi, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Martin Landa, 01/29/2008
- Message not available
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, karpi, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, karpi, 01/29/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, Ivan Mincik, 01/28/2008
- Re: [FreeGeoCZ] jtsk -> UTM, karpi, 01/28/2008
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.