freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: karpi <karpi.lists AT email.cz>
- To: freegeocz AT fsv.cvut.cz
- Subject: Re: [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK
- Date: Sun, 22 Oct 2006 11:32:48 +0200
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
21/10/06 21:34, peter.misovic AT gmail.com napsal(a):
> Zdravim vas,
>
> precital som si sekciu o SJTSK na GRASSwikiCZ a mam na vas jednu
> otazku. Je mozne aplikovat vsetko, co sa o SJTSK na tychto strankach
> pise na geodata z uzemia SR ?
Ano. Krovak je jen jeden a je spolecnej pro cele tehdy Ceskoslovensko.
Neverim, ze to nebyl zamer pane Krovaka, ze je zaroven ze vsech
pouzivanych i to nejhezci. Cela zeme pusobi vyvazene, hrde, harmonicky -
jako nejake uslechtile zvire.
Nevim, zda-li je to jen muj dojem ale ta soucasna polovicni kompozice
(CR) tak nejak "prepadava" a ma neprimerene velke jakesi "bricho"...
No nic.
Dobrej zdroj je tady:
http://krovak.webpark.cz/
>
> Napr. v sekcii Gdalwarp a ogr2ogr je udavane:
> PARAMETER["latitude_of_center",49.5],
> PARAMETER["longitude_of_center",24.83333333333333],
>
> co zrejme nie je platne pre uzemie SR. Kde je mozne zistit spravne
> udaje pre nasu krajinu ? Prepacte za taketo otazky, s SJTSK som
> doteraz nepracoval.
>
>
> Vopred dakujem za akukolvek odpoved.
> S pozdravom
> Peter Misovic
- [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK, Ing.Peter Misovic, 10/21/2006
- Re: [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK, Martin Landa, 10/21/2006
- Re: [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK, Thailon, 10/22/2006
- Re: [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK, karpi, 10/22/2006
- Re: [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK, Thailon, 10/22/2006
- Re: [FreeGeoCZ] SR a S-JTSK, Martin Landa, 10/21/2006
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.