freegeocz AT fsv.cvut.cz
Předmět: Svobodná geoinformační infrastruktura
List archive
- From: HÁJEK Filip Ing. <Hajek.Filip AT uhul.cz>
- To: <freegeocz AT fsv.cvut.cz>
- Subject: [FreeGeoCZ] ortorektifikace QB
- Date: Thu, 12 Apr 2007 09:48:08 +0200
- List-archive: <http://mailman.fsv.cvut.cz/pipermail/freegeocz>
- List-id: Svobodná geoinformační infrastruktura <freegeocz.fsv.cvut.cz>
Vazeni, ma někdo zkusenosti s orthorektifikaci druzicovych snimku v nejakem OSGIS? Konkretne se jedna o VHR data z druzice QuickBird (zakoupene v urovni zpracovani „Standart“), které byly bohuzel porizeny s cca 15ti stupnovou odchylkou od nadiru a navíc v dosti hornatem terenu Moravsko-Slezskych Beskyd… Pro pripadne zpracovani je k dispozici 10m DTM.
prikladam kus stareho GRASSlistu http://grass.itc.it/pipermail/grassuser/2005-November/031035.html
Dekuju. Filip :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Ing. Filip Hájek zpracování dat DPZ ÚHÚL Brandýs nad Labem, pobočka Olomouc +420724935916
|
- [FreeGeoCZ] ortorektifikace QB, HÁJEK Filip Ing ., 04/12/2007
- [FreeGeoCZ] Prevod Lambert conformal do Krovaka, fisu, 04/16/2007
Archivace běží na MHonArc 2.6.19+.